FEATURED RESEARCHERS
 Previous 1 2 3 4 5  ... Next  
user Associate Prof. Dr. Abdul Shukor B Shamsudin
Pengurusan Perniagaan
UUM College of Business
shukor@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Mohd Fo'ad B Sakdan
Jabatan Canselori
Jabatan Canselori
foad437@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Kamarun Nisham B Taufil Mohd
Ekonomi,Kewangan dan Perbankan
UUM College of Business
kamarun@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Rosna Bt Awang Hashim
Pendidikan
UUM College of Arts and Sciences
rosna@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Zuaini Bt Ishak
Perakaunan Tunku Puteri Intan Safinaz
UUM College of Business
zuaini@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Rohaida Bt Abdul Latif
Perakaunan Tunku Puteri Intan Safinaz
UUM College of Business
rohaida@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Shukri B Ahmad
Bahasa, Tamadun dan Falsafah
UUM College of Arts and Sciences
shuk494@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Nor Iadah Bt Yusop
Pengkomputeran
UUM College of Arts and Sciences
noriadah@uum.edu.my
View More
user Zalila Bt Othman
Ekonomi,Kewangan dan Perbankan
UUM College of Business
zalila@uum.edu.my
View More
user Nurnasran B Puteh
Pengkomputeran
UUM College of Arts and Sciences
nasran@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Angappan @ Chockalingam A/L Regupathi
Ekonomi,Kewangan dan Perbankan
UUM College of Business
angappan@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Akilah Bt Abdullah
Perakaunan Tunku Puteri Intan Safinaz
UUM College of Business
akilah@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Hasnah Bt Kamardin
Perakaunan Tunku Puteri Intan Safinaz
UUM College of Business
hasnahk@uum.edu.my
View More
user Mohd Baharudin B Mohd Hadza @ Othman
Teknologi Multimedia dan Komunikasi
UUM College of Arts and Sciences
bahar@uum.edu.my
View More
user Prof. Ts. Dr. Suhaidi B Hassan
Pengkomputeran
UUM College of Arts and Sciences
suhaidi@uum.edu.my
View More
user Zahari B Mohamed
Bahasa, Tamadun dan Falsafah
UUM College of Arts and Sciences
zahari@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Huda Bt Haji Ibrahim
Pengkomputeran
UUM College of Arts and Sciences
huda753@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Siti Jamilah Bt Bidin
Bahasa, Tamadun dan Falsafah
UUM College of Arts and Sciences
siti764@uum.edu.my
View More
user Ahmad Mahreez B Abdul Ghani
Bahasa, Tamadun dan Falsafah
UUM College of Arts and Sciences
mahreez@uum.edu.my
View More
user Rohaiza Bt Jupri
Bahasa, Tamadun dan Falsafah
UUM College of Arts and Sciences
rohaiza@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Zaimah Bt Zainol Ariffin
Perakaunan Tunku Puteri Intan Safinaz
UUM College of Business
zaimah@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Che Zuriana Bt Muhammad Jamil
Perakaunan Tunku Puteri Intan Safinaz
UUM College of Business
zuriana@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Noriah Bt Che Adam
Perakaunan Tunku Puteri Intan Safinaz
UUM College of Business
noriah@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Zahurin Bt Mat Aji @ Alon
Pengkomputeran
UUM College of Arts and Sciences
zahurin@uum.edu.my
View More
user Zalina Bt Mohd Mohaideen
Ekonomi,Kewangan dan Perbankan
UUM College of Business
zalina@uum.edu.my
View More
user Norzilah Bt Aziz
Ekonomi,Kewangan dan Perbankan
UUM College of Business
zilah834@uum.edu.my
View More
user Rafidah Bt Abd Razak
Pengkomputeran
UUM College of Arts and Sciences
rafidah@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Hisham B Dzakiria
Bahasa, Tamadun dan Falsafah
UUM College of Arts and Sciences
hisham@uum.edu.my
View More
user Haryati Bt Bakrin
Bahasa, Tamadun dan Falsafah
UUM College of Arts and Sciences
haryati@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Haslina Bt Mohd
Pengkomputeran
UUM College of Arts and Sciences
haslina@uum.edu.my
View More
user Zalinah Bt Ahmad
Kerajaan
UUM College of Law, Government and International Studies
zalinah@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Mohd Khairudin Bin Kasiran
Pengkomputeran
UUM College of Arts and Sciences
mkasiran@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Noraza Bt Mat Udin
Perakaunan Tunku Puteri Intan Safinaz
UUM College of Business
nora896@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Aizan Bt Yaacob
UUM Kampus Kuala Lumpur
UUM Kampus Kuala Lumpur
aizan904@uum.edu.my
View More
user Mohd Faisol B Md Salleh
Ekonomi,Kewangan dan Perbankan
UUM College of Business
fais908@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Haslinda Bt Ibrahim
Sains Kuantitatif
UUM College of Arts and Sciences
linda@uum.edu.my
View More
 Previous 1 2 3 4 5  ... Next