FEATURED RESEARCHERS
 Previous 1 2 3 4 5  ... Next  
user Dato' Prof. Dr. Jamalludin B Sulaiman

Sekolah Ekonomi
j.b.sulaiman@uum.edu.my
View More
user Brig. Jen. Prof. Dato' Dr. Ahmad Fawzi B Hj. Mohd. Basri

Jabatan Canselori
dra013@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Fatimah Wati Bt Ibrahim
School of Economics, Finance and Banking
UUM College of Business
fatimah.wati.ibrahim@uum.edu.my
View More
user Shafie B Md Desa

Sekolah Sains Kognitif Dan Pendidikan

View More
user Associate Prof. Dr. Mustapah B Haji Daud

Fakulti Sains Kognitif dan Pendidikan
mustapah.b.haji@uum.edu.my
View More
user Ravantharanathe Rao S/O Dasarathan
School of Languages, Civilisation and Philosophy
UUM College of Arts and Sciences
r.rao.so@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Datin Salma Bt Ishak

Fakulti Pembangunan Sosial dan Manusia
salma.ishak@uum.edu.my
View More
user Mohd Noor B Mohd Tahir

Fakulti Komunikasi dan Bahasa Moden
m.noor.b@uum.edu.my
View More
user Azizan B Husain
School of Multimedia Technology and Communication
UUM College of Arts and Sciences
azizan.b.husain@uum.edu.my
View More
user Datuk Dr. Ahmad Faiz B Hj Abd Hamid

UUM College of Law, Government and International Studies
a.faiz.b@uum.edu.my
View More
user Kamran B Sa'yan

Fakulti Sains Kuantitatif
kamran.b.sayan@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Razali B Mat Zin

Sekolah Pembangunan Sosial

View More
user Associate Prof. Dr. Che Ani B Mad

Jabatan Hal Ehwal Pelajar
che.ani.b@uum.edu.my
View More
user Aizzat Bt Mohd Nasurdin

Sekolah Pengurusan

View More
user Prof. Dr. Abdul Razak B Chik
School of Economics, Finance and Banking
UUM College of Business
arc@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Haji Ibrahim B Abd Hamid

UUM College of Arts and Sciences
h.ibrahim.b@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Rahimah Bt Majid
School of Economics, Finance and Banking
UUM College of Business
mrahimah@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Omar B Othman
Tunku Puteri Intan Safinaz School of Accountancy
UUM College of Business
omar.b.othman@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Fadzilah Bt Siraj
School of Computing
UUM College of Arts and Sciences
fad173@uum.edu.my
View More
user Roslan B Ramli

Sekolah Teknologi Maklumat
roslan.b.ramli@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Abdul Rahim B Anuar
School of International Studies
UUM College of Law, Government and International Studies
abd182@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Nasruddin B Zainudin
School of Economics, Finance and Banking
UUM College of Business
nasruddin.b.zainudin@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Azham B Md Ali

UUM College of Business
azham.b.md@uum.edu.my
View More
user Prof. Dato' Dr. Mohd Nawi B Ab Rahman

Sekolah Teknologi Maklumat

View More
user Prof. Dato' Dr. Mohd Salleh B Haji Din

UUM College of Business
m.salleh.b@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Mahamad B Tayib
Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
mahamad.b.tayib@uum.edu.my
View More
user Yen Siew Hwa

Sekolah Ekonomi

View More
user Mohamad Azmi B Ab Rahman
School of Creative Industry Management and Performing Arts
UUM College of Arts and Sciences
azmi214@uum.edu.my
View More
user Azrae B Zainol
School of Economics, Finance and Banking
UUM College of Business
azrae.b.zainol@uum.edu.my
View More
user Prof. Dr. Rohana Bt Yusof
School of Government
UUM College of Law, Government and International Studies
rohana@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Nor Ainin Bt Abu Bakar

UUM College of Business
nor.ainin.abu@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Syed Soffian B Syed Ismail
Tunku Puteri Intan Safinaz School of Accountancy
UUM College of Business
s.soffian.b@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Izham B Shafie
School of Quantitative Sciences
UUM College of Arts and Sciences
izham.b.shafie@uum.edu.my
View More
user Prof. Dato' Dr. Mahmood B Nazar Mohamed
School of Applied Psychology, Social Work and Policy
UUM College of Arts and Sciences
m.b.nazar@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Hajjah Sabitha Bt Marican

Fakulti Pengurusan Awam & Undang-undang
h.sabitha.marican@uum.edu.my
View More
user Associate Prof. Dr. Noorhayati Bt Mansor
Tunku Puteri Intan Safinaz School of Accountancy
UUM College of Business
noorhayati.mansor@uum.edu.my
View More
 Previous 1 2 3 4 5  ... Next